Eparchia Wrocławsko-Koszalińska Kościoła Greckokatolickiego w Polsce

PL UA EN

OGÓLNE OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA OKRES 23-30.01.2022 R.

OGÓLNE OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA OKRES 23-30.01.2022 R.

  1. Niedziela, 23 stycznia 2022 r. – Niedziela po Objawieniu Pańskim. Ton/Глас – 6, Ewangelia na Jutrzni – 9 (J 20, 19-31). W czasie Boskiej Liturgii czytania z Niedzieli po Objawieniu Pańskim: Ef 4, 7-13 i Mt 4, 12-17. W niedzielę 23 stycznia również wspomnienie błogosławionych Męczenników Pratulińskich.
  2. W czwartek, 27 stycznia, liturgiczne zakończenie Święta Objawienia Pańskiego (Відання празника Богоявлення).
  3. Po Objawieniu Pańskim (Jordan) kapłani prowadzą odwiedziny w domach wiernych ze święconą Jordańska wodą, zachowując wymagania sanitarne.
  4. W czwartek, 27 stycznia, o godzinie 7.30, na antenie TVP1, emisja kolejnego odcinka magazynu greckokatolickiego PEŁNIA WIARY. Powtórki w sobotę i niedzielę na regionalnych kanałach TVP3.

Poprzednie odcinki można oglądnąć za pośrednictwem strony eparchialnej www.cerkiew.net.pl – https://www.cerkiew.net.pl/zycie-eparchii/pierwszego-odcinek-magazynu-greckokatolickiego-tvp-pelnia-wiary/ .

Od stycznia 2022 r., magazyn greckokatolicki PEŁNIA WIARY, ukazuje się na antenie TVP1, dwa razy w miesiącu, w drugi i ostatni czwartek miesiąca. Początek emisji o godz. 7.30 rano. Powtórki, w soboty i niedziele, na regionalnych kanałach TVP3.

5. Za pośrednictwem kamery on-line, do której dostęp jest możliwy na stronie internetowej Eparchii Wrocławsko-Koszalińskiej: www.cerkiew.net.pl – można wirtualnie brać udział we wszystkich nabożeństwach odprawianych w katedrze greckokatolickiej we Wrocławiu. Adres do kamery:

Dodaj komentarz

Close Menu