Eparchia Wrocławsko-Koszalińska Kościoła Greckokatolickiego w Polsce

PL UA EN

Aplikacja „Radio św. Bartłomieja w Gdańsku” na system Android

Aplikacja „Radio św. Bartłomieja w Gdańsku” na system Android

Wychodząc naprzeciw utrudnieniom związanym z uczestnictwem w Służbie Bożej, jakie powoduje trwająca pandemia, informujemy, że od listopada 2020r. dostępna jest aplikacja „Radio Cerkiew św. Bartłomieja w Gdańsku” na telefony i tablety z systemem Android, która umożliwia słuchanie bezpośrednich transmisji Liturgii Świętych z kościoła św. Bartłomieja w Gdańsku.

Aplikacja do słuchania jest całkowicie darmowa i można ją pobrać i zainstalować w Sklepie Play wyszukując tam hasło: radiocerkiew – pisane razem i wybierając pozycję „Radio Cerkiew św. Bartłomieja w Gdańsku”

lub korzystając z linku https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jurom.radiocerkiew  – po jednorazowym zainstalowaniu, wystarczy kliknąć ikonę aplikacji i można słuchać bezpośredniej transmisji z cerkwi św. Bartłomieja w Gdańsku.

 

Aplikacja „Radio Cerkiew św. Bartłomieja w Gdańsku” została wykonana przez Pana Romana Jurystę.

Bezpośrednie transmisje z kościoła św. Bartłomieja i Opieki Przenajświętszej Bogurodzicy są także realizowane poprzez internetowe radio dostępne na stronach www.cerkiew.gdansk.domiwka.info oraz www.domiwka.info, którym opiekuje się Pan Bogdan Breczko.

 

 

www.cerkiew.gdansk.domiwka.info

Dodaj komentarz

Close Menu