мчч. Євлампія і Євлампії  

Cerkiew Greckokatolicka w Polsce - Eparchia Wroc_awsko-Gdanska

Cerkiew Greckokatolicka w Polsce - Eparchia Wroc_awsko-Gdanska


Menu

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 












Biskup

Cerkiew Greckokatolicka - Eparchia Wrocławsko-Gdańska -  Biskup Wlodzimierz Juszczak, cerkwa, swiaszczennyk, epyskop, konsystoria.



Pielgrzymki




Pielgrzymka na

Św. Górę Jawor


20-21.07.2017 r.



Blahowist - archiwum




Wsparcie




CZŁUCHÓW:
PROŚBA O WSPARCIE


Fundusze Europejskie

 



Kaplica Hochberga



Zapraszamy
na Wirtualny Spacer



Ikony






Galerie




OLEŚNICA, JUBILEUSZ 25 - LECIA PARAFII pw. TRÓJCY ŚWIĘTEJ (04.07.2013 R.)





JUBILEUSZ PARAFII W SZCZECINKU (21.11.2009 R.)





SYNOD BISKUPÓW GRECKOKATOLICKICH 2009






Fotoklimaty Cerkwi Grecko-Katolickiej


...w klimacie Cerkwi Greckokatolickiej

...w klimacie Cerkwi Greckokatolickiej






Sobor

Patryjarszyj Sobor Woskresenija Chrystowoho UGKC.
[zobacz...]



Potrzebuję
modlitwy

Prześlij intencję...



Wpisy pamięci wysiedlonym w akcji „Wisła”


     Cała społeczność ukraińska w Polsce, diasporze i na Ukrainie żyje 60.rocznicą wysiedleńczej akcji „Wisła”.
     Jak żadne inne wydarzenie, właśnie akcja „Wisła” dotyczy każdej ukraińskiej rodziny w Polsce! Dotyczy ona naszych braci i sióstr we wszystkich krajach...

     Niesiemy ciężar wysiedlenia już 60 lat!

     Pragniemy, by na naszej stronie, właśnie w tym miejscu, wpisywali się internauci i podawali nazwy miejscowości, z których i do których wysiedlono ich samych, ich przodków, ich rodziny.

     Niech będzie to miejsce naszego wspólnego spotkania w sieci, by być razem w imię pamięci. Niech „zapłoną” symboliczne - internetowe świece pamięci o tragedii i jej ofiarach. Niech będzie to świadectwo, że jesteśmy i będziemy...


UWAGA!

Prosimy o zachowanie zasad pisowni
(małe i duże litery, nazwy, przecinki, kropki, ortografia, itp.).


Przesiedlenia na Ukrainę nie odbywały się
w ramach Akcji „Wisła”.


Wpisy z błędami będą kasowane.



Nazwa miejscowości
z której
zostali wysiedleni:

Imię/imiona i nazwisko/nazwiska:

Do dnia dzisiejszego:

Nazwa miejscowości do której
zostali przesiedleni:

Siedem plus cztery równa się:


   



| 1-100 | 101-200 | 201-300 | 301-400 | 401-500 | 501-600 | 601-700 | 701-800 | 801-900 | 901-1000 | 1001-1100 | 1101-1200 | 1201-1300 | 1301-1400 | 1401-1500 | 1501-1600 | 1601-1700 | 1701-1800 | 1801-1900 | 1901-2000 | 2001-2100 | 2101-2200 | 2201-2300 | 2301-2400 | 2401-2500 | 2501-2600 | 2601-2700 | 2701-2800 | 2801-2900 | 2901-3000 | 3001-3100 | 3101-3200 | 3201-3300 | 3301-3400 | 3401-3500 | 3501-3600 | 3601-3700



1201.
id: 1408
Ewa Myrga, Ewa Łuczka
Wysiedleni z: Radoszyce k/Komańczy
Przesiedleni do: Mścice k/Koszalina

1202.
id: 1409
Maria Jan
Wysiedleni z: Pętna
Przesiedleni do: Urzuty/lubuskie

So swiatymy
upokoj Hospody...

1203.
id: 1411
Piotr Śpiwak
Wysiedleni z: Pętna k Gorlic
Przesiedleni do: Urzuty/lubuskie

1204.
id: 1412
Wasyl Śpiwak
Wysiedleni z: Pętna k/Gorlic
Przesiedleni do: Urzuty /lubuskie

So swiatymy
upokoj Hospody...

1205.
id: 1413
Anna, Andrzej Hływa
Wysiedleni z: Pętna k/Gorlic
Przesiedleni do: Jarogniewice /lubuskie

So swiatymy
upokoj Hospody...

1206.
id: 1414
Stefan, Jan Hływa, Maria Hływa (obecnie Śpiwak)
Wysiedleni z: Pętna k/Gorlic
Przesiedleni do: Jarogniewice /lubuskie

1207.
id: 1415
Wasyl Hływa
Wysiedleni z: Pętna k/Gorlic
Przesiedleni do: Jarogniewice /lubuskie

So swiatymy
upokoj Hospody...

1208.
id: 1416
Zinowia Barnowska
Wysiedleni z: Szczawnik k/Krynicy
Przesiedleni do: Jaroszówka k/ Chojnowa

So swiatymy
upokoj Hospody...

1209.
id: 1417
Jan, Józef, Damian Barnowski
Wysiedleni z: Szczawnik k/Krynicy
Przesiedleni do: Jaroszówka k/Chojnowa

So swiatymy
upokoj Hospody...

1210.
id: 1418
Maksymilian Bilyj (żona zmarła w lutym 1947)
Wysiedleni z: Żernica Wyżna
Przesiedleni do: Warnino/Koszalin

So swiatymy
upokoj Hospody...

1211.
id: 1419
Mikołaj Kornas, Katarzyna Kornas (z d. Szachmat)
Wysiedleni z: Tworylczyk
Przesiedleni do: Nowogardek

So swiatymy
upokoj Hospody...

1212.
id: 1420
ks.Włodzimierz Pyrczak
Wysiedleni z: Radawa,pow.Jarosław
Przesiedleni do: Zielonka k/Pasłęka woj.olsztyńskie

So swiatymy
upokoj Hospody...

1213.
id: 1427
Kogut Mikołaj i Maria zd.Derewecka
Wysiedleni z: Radawa,pow.Jarosław
Przesiedleni do: Jelonki,pow.Pasłęk woj.olsztyńskie

So swiatymy
upokoj Hospody...

1214.
id: 1428
Michał Kogut
Wysiedleni z: Radawa,pow.Jarosław
Przesiedleni do: Jelonki,pow.Pasłęk woj.olsztyńskie

So swiatymy
upokoj Hospody...

1215.
id: 1430
Helena Kogut zd. Ciurko
Wysiedleni z: Radawa,pow.Jarosław
Przesiedleni do: Jelonki,pow.Pasłęk woj.olsztyńskie

1216.
id: 1431
Władysław Kogut
Wysiedleni z: Radawa,pow.Jarosław
Przesiedleni do: Jelonki,pow.Pasłęk woj.olsztyńskie

1217.
id: 1432
Anna Kogut
Wysiedleni z: Radawa,pow.Jarosław
Przesiedleni do: Jelonki,pow.Pasłęk woj.olsztyńskie

1218.
id: 1434
Roman Kogut
Wysiedleni z: Radawa,pow.Jarosław
Przesiedleni do: Jelonki,pow.Pasłęk woj.olsztyńskie

1219.
id: 1435
Jarosław Kogut
Wysiedleni z: Radawa,pow.Jarosław
Przesiedleni do: Jelonki,pow.Pasłęk woj.olsztyńskie

1220.
id: 1436
Józef Kogut
Wysiedleni z: Radawa,pow.Jarosław
Przesiedleni do: Jelonki,pow.Pasłęk woj.olsztyńskie

1221.
id: 1437
Jan Kogut
Wysiedleni z: Radawa,pow.Jarosław
Przesiedleni do: Osiek pow.Pasłęk,woj.olsztyńskie

So swiatymy
upokoj Hospody...

1222.
id: 1438
Michał Kogut
Wysiedleni z: Radawa,pow.Jarosław
Przesiedleni do: Osiek pow.Pasłęk,woj.olsztyńskie

1223.
id: 1440
Irena Kogut
Wysiedleni z: Radawa,pow.Jarosław
Przesiedleni do: Osiek pow.Pasłęk,woj.olsztyńskie

1224.
id: 1441
Kogut Szymon i Anastazja
Wysiedleni z: Radawa,pow.Jarosław
Przesiedleni do: okolice Młynar pow.Pasłęk

So swiatymy
upokoj Hospody...

1225.
id: 1443
Zenon Kogut
Wysiedleni z: Radawa,pow.Jarosław
Przesiedleni do: okolice Młynar pow.Pasłęk

1226.
id: 1444
Jan Derewecki
Wysiedleni z: Radawa,pow.Jarosław
Przesiedleni do: Myślice,pow.Pasłęk

So swiatymy
upokoj Hospody...

1227.
id: 1445
Katarzyna Derewecka zd.Kogut
Wysiedleni z: Radawa,pow.Jarosław
Przesiedleni do: Myślice,pow.Pasłęk

1228.
id: 1446
Edward Derewecki
Wysiedleni z: Radawa,pow.Jarosław
Przesiedleni do: Myślice,pow.Pasłęk

So swiatymy
upokoj Hospody...

1229.
id: 1447
Zofia Derewecka
Wysiedleni z: Radawa,pow.Jarosław
Przesiedleni do: Myślice,pow.Pasłęk

So swiatymy
upokoj Hospody...

1230.
id: 1448
Irena Derewecka
Wysiedleni z: Radawa,pow.Jarosław
Przesiedleni do: Myślice,pow.Pasłęk

1231.
id: 1449
Derewecki Andrzej i Anna
Wysiedleni z: Radawa,pow.Jarosław
Przesiedleni do: Jelonki,pow.Pasłęk woj.olsztyńskie

So swiatymy
upokoj Hospody...

1232.
id: 1450
Derewecki Aleksander i Julia
Wysiedleni z: Radawa,pow.Jarosław
Przesiedleni do: Jelonki,pow.Pasłęk woj.olsztyńskie

1233.
id: 1451
Władysława Mełech zd.Derewecka
Wysiedleni z: Radawa,pow.Jarosław
Przesiedleni do: Jelonki,pow.Pasłęk woj.olsztyńskie

1234.
id: 1452
Jan Derewecki
Wysiedleni z: Radawa,pow.Jarosław
Przesiedleni do: Jelonki,pow.Pasłęk woj.olsztyńskie

1235.
id: 1453
Anna Daćko z Pikulickich, Grzegorz Daćko, Paweł, Bohdan Baćko
Wysiedleni z: Kormanice
Przesiedleni do: Rodnowo, Woj. Olsztyńskie

So swiatymy
upokoj Hospody...

1236.
id: 1454
Józef Derewecki
Wysiedleni z: Radawa,pow.Jarosław
Przesiedleni do: Jelonki,pow.Pasłęk woj.olsztyńskie

1237.
id: 1455
Derewecki Michał i Stefania zd.Ciurko
Wysiedleni z: Radawa,pow.Jarosław
Przesiedleni do: Marwica,pow.Pasłęk

So swiatymy
upokoj Hospody...

1238.
id: 1456
Derewecki Jarosław i Józef
Wysiedleni z: Radawa,pow.Jarosław
Przesiedleni do: Marwica,pow.Pasłęk

So swiatymy
upokoj Hospody...

1239.
id: 1457
Matusz Anastazja zd.Bochno
Wysiedleni z: Radawa,pow.Jarosław
Przesiedleni do: Jelonki,pow.Pasłęk woj.olsztyńskie

So swiatymy
upokoj Hospody...

1240.
id: 1458
Maria Bochno zd.Matusz
Wysiedleni z: Radawa,pow.Jarosław
Przesiedleni do: Jelonki,pow.Pasłęk woj.olsztyńskie

So swiatymy
upokoj Hospody...

1241.
id: 1459
Michał i Irena Bochno
Wysiedleni z: Radawa,pow.Jarosław
Przesiedleni do: Jelonki,pow.Pasłęk woj.olsztyńskie

1242.
id: 1460
Anastazja,Piotr i Maria Bochno
Wysiedleni z: Radawa,pow.Jarosław
Przesiedleni do: Jelonki,pow.Pasłęk woj.olsztyńskie

So swiatymy
upokoj Hospody...

1243.
id: 1461
Katarzyna Opęchowska zd.Bochno
Wysiedleni z: Radawa,pow.Jarosław
Przesiedleni do: Jelonki,pow.Pasłęk woj.olsztyńskie

So swiatymy
upokoj Hospody...

1244.
id: 1462
Michał Bochno
Wysiedleni z: Radawa,pow.Jarosław
Przesiedleni do: wyjechał do USA

1245.
id: 1464
Władysław Bochno
Wysiedleni z: Radawa,pow.Jarosław
Przesiedleni do: Jelonki,pow.Pasłęk woj.olsztyńskie

1246.
id: 1465
Cienki Izydor więzień Stutthoffu
Wysiedleni z: Radawa,pow.Jarosław
Przesiedleni do: Dłużyna,pow.Elbląg

So swiatymy
upokoj Hospody...

1247.
id: 1466
Cienka Stanisława zd.Matusz
Wysiedleni z: Radawa,pow.Jarosław
Przesiedleni do: Dłużyna,pow.Elbląg

1248.
id: 1468
Stefanów
Wysiedleni z: Liszczowate
Przesiedleni do: Bąkowice

1249.
id: 1470
Dymitr Kopanski
Wysiedleni z: Molodycz, Jaroslaw
Przesiedleni do: Plesno, Olsztyn

So swiatymy
upokoj Hospody...

1250.
id: 1473
Anna, Mikołaj Malisz
Wysiedleni z: Skomorochy pow.Buczacz
Przesiedleni do: Glinka

So swiatymy
upokoj Hospody...

1251.
id: 1474
Mikołaj i Jan Feculak
Wysiedleni z: Stańkowa
Przesiedleni do: Rzeczenica-młyn, Gockowo

1252.
id: 1475
Katarzyna, Anna, Zofia Michał Feculak
Wysiedleni z: Stańkowa
Przesiedleni do: Rzeczenica-młyn, Gockowo

So swiatymy
upokoj Hospody...

1253.
id: 1477
Paraskewia Wujków z domu Fecio
Wysiedleni z: Stary Lubliniec
Przesiedleni do: Nakielno/Wałcz

1254.
id: 1478
Zofia Julia Kawczak
Wysiedleni z: Ropienka
Przesiedleni do: Nakielno

So swiatymy
upokoj Hospody...

1255.
id: 1479
Wujków Stanisław Lubomir
Wysiedleni z: Ropienka
Przesiedleni do: Nakielno

1256.
id: 1480
Paweł Stefan Wujków
Wysiedleni z: Ropienka
Przesiedleni do: Nakielno

So swiatymy
upokoj Hospody...

1257.
id: 1483
Maria i Dymitr Zinkewycz
Wysiedleni z: Lubliniec Stary
Przesiedleni do: Sapałówka, gmina Banie Mazurskie, woj. warmińsko - mazurskie

1258.
id: 1486
Jakiw, Iwan, Maria (Juchnyk)
Wysiedleni z: Ulucz
Przesiedleni do: Krasnolipie pow. Braniewo

1259.
id: 1487
Wojciech Łabaj, Katarzyna Patryło
Wysiedleni z: Zawadka pow. Lesko
Przesiedleni do: wieś Granica gmina Ińsko

So swiatymy
upokoj Hospody...

1260.
id: 1488
Onufry Paszkiewicz, Aniela Łabaj
Wysiedleni z: Zawadka pow. Lesko
Przesiedleni do: wieś Granica gm. Ińsko

So swiatymy
upokoj Hospody...

1261.
id: 1489
Piotr i Anna Rapita z domu Dziawa
Wysiedleni z: Surmaczówka
Przesiedleni do: Laski (powiat Budry), potem Piłaki Małe (gmina Węgorzewo)

So swiatymy
upokoj Hospody...

1262.
id: 1490
Stefania, Andrzej Gajdosz
Wysiedleni z: Małastów
Przesiedleni do: Kazimierzowo

So swiatymy
upokoj Hospody...

1263.
id: 1491
Józef, Stefania Hrywna
Wysiedleni z: Małastów
Przesiedleni do: Kazimierzowo

So swiatymy
upokoj Hospody...

1264.
id: 1492
Anna Harachuc z domu Śpiwak
Wysiedleni z: Pętna k/Gorlic
Przesiedleni do: Urzuty k/Zielonej Góry

So swiatymy
upokoj Hospody...

1265.
id: 1497
Микола, Текля Стороняк
Wysiedleni z: Корні
Przesiedleni do: Осташево

So swiatymy
upokoj Hospody...

1266.
id: 1498
Григорій, Анастазія Бунда
Wysiedleni z: Корні
Przesiedleni do: Ронін біля Фромборка

So swiatymy
upokoj Hospody...

1267.
id: 1504
Maksymilian Kowalczyk
Wysiedleni z: Trzcianiec
Przesiedleni do: Pędziszewo

So swiatymy
upokoj Hospody...

1268.
id: 1505
Rozalia Kowalczyk zd.Iwanuć
Wysiedleni z: Trzcianiec
Przesiedleni do: Pędziszewo

So swiatymy
upokoj Hospody...

1269.
id: 1509
Anna, Grzegorz, Bohdan Dacko
Wysiedleni z: Kormanice (Przemyśl)
Przesiedleni do: Rodnowo k. Bartoszyc

So swiatymy
upokoj Hospody...

1270.
id: 1510
Grzegorz Werbowy
Wysiedleni z: Kornie
Przesiedleni do: Rodowo pow. Braniewo

So swiatymy
upokoj Hospody...

1271.
id: 1511
Teodozja Werbowa
Wysiedleni z: Kornie
Przesiedleni do: Rodowo pow. Braniewo

1272.
id: 1512
Olga Werbowa
Wysiedleni z: Kornie
Przesiedleni do: Rodowo pow. Braniewo

1273.
id: 1513
Sławomir Werbowski
Wysiedleni z: Kornie
Przesiedleni do: Stegna pow. Nowy Dwór

So swiatymy
upokoj Hospody...

1274.
id: 1515
Maria Myc
Wysiedleni z: Dzików Nowy
Przesiedleni do: Linowo gm Biały Bór

1275.
id: 1516
Stefan, Warwara Szewczuk
Wysiedleni z: Kornie
Przesiedleni do: Rodowo pow. Braniewo

So swiatymy
upokoj Hospody...

1276.
id: 1517
Włodzimierz Szewczuk
Wysiedleni z: Kornie
Przesiedleni do: Rodowo pow. Braniewo

So swiatymy
upokoj Hospody...

1277.
id: 1518
Wasyl, Anastazja, Julia Hryb
Wysiedleni z: Kornie
Przesiedleni do: Palczewo pow.Nowy Dwór Gd.

So swiatymy
upokoj Hospody...

1278.
id: 1519
Natalia Hryb
Wysiedleni z: Kornie
Przesiedleni do: Palczewo pow.Nowy Dwór Gd.

1279.
id: 1520
Stefan i Maria Breczko
Wysiedleni z: Kornie
Przesiedleni do: Palczewo pow.Nowy Dwór Gd.

So swiatymy
upokoj Hospody...

1280.
id: 1521
Józef i Agafia Bunda
Wysiedleni z: Kornie
Przesiedleni do: Palczewo pow.Nowy Dwór Gd.

So swiatymy
upokoj Hospody...

1281.
id: 1522
Anastazja, Jan Warcaba
Wysiedleni z: Mołodycz
Przesiedleni do: Rukławki, gmina Biskupiec, Pow olsztyński

So swiatymy
upokoj Hospody...

1282.
id: 1523
Chałanicz Dymitr
Wysiedleni z: Kalnycia
Przesiedleni do: Morąg

1283.
id: 1524
Chałanicz Irena
Wysiedleni z: Kalnycia
Przesiedleni do: Morąg

So swiatymy
upokoj Hospody...

1284.
id: 1526
Tekla Hrywniak
Wysiedleni z: Kalnycia
Przesiedleni do: Morąg

So swiatymy
upokoj Hospody...

1285.
id: 1528
Grzegorz, Maria, Krystyna Daćko
Wysiedleni z: Kormanice
Przesiedleni do: Rodnowo

1286.
id: 1529
Maria i Bazyli Bazylewicz
Wysiedleni z: Ryszkowa Wola pow.Jarosław
Przesiedleni do: Naświty pow. Morąg

So swiatymy
upokoj Hospody...

1287.
id: 1530
Maria Knyś (z d.Bazylewicz), Irena Ślusarz (z d.Bazylewicz), Eugeniusz Bazylewicz
Wysiedleni z: Ryszkowa Wola pow.Jarosław
Przesiedleni do: Naświty pow. Morąg

1288.
id: 1531
Ewa,Teodor, Maria, Aleksander, Andrzej Knyś
Wysiedleni z: Czerwona Wola pow.Jarosław
Przesiedleni do: Bartężek pow.Morąg

So swiatymy
upokoj Hospody...

1289.
id: 1532
Michał Knyś
Wysiedleni z: Czerwona Wola pow.Jarosław
Przesiedleni do: Bartężek pow.Morąg

1290.
id: 1533
Włodzimierz Ślusarz
Wysiedleni z: Ryszkowa Wola pow.Jarosław
Przesiedleni do: Nowaczyzna pow.Morąg

1291.
id: 1534
Eliasz Helena Liga
Wysiedleni z: Dołżyca
Przesiedleni do: Stepień k.Białego Boru gm.Szczecinek

So swiatymy
upokoj Hospody...

1292.
id: 1535
Katarzyna, Michał, Wasyl Ślusar
Wysiedleni z: Ryszkowa Wola pow.Jarosław
Przesiedleni do: Nowaczyzna pow.Morąg

So swiatymy
upokoj Hospody...

1293.
id: 1536
Pelagia, Maria, Jan Bachor
Wysiedleni z: Zapałów pow.Jarosław
Przesiedleni do: Bornity koło Ornety

So swiatymy
upokoj Hospody...

1294.
id: 1537
Eliasz, Helena Liga
Wysiedleni z: Dołżyca
Przesiedleni do: Stepień gm.Biały Bór

So swiatymy
upokoj Hospody...

1295.
id: 1538
Maria Liga
Wysiedleni z: Dołżyca
Przesiedleni do: Stepień gm.Biały Bór

So swiatymy
upokoj Hospody...

1296.
id: 1539
Anna Fil (z domu Liga)
Wysiedleni z: Dołżyca
Przesiedleni do: Stepień gm.Biały Bór

So swiatymy
upokoj Hospody...

1297.
id: 1540
Katarzyna Kleban(z domu Liga)
Wysiedleni z: Dołżyca
Przesiedleni do: Stepień gm.Biały Bór

So swiatymy
upokoj Hospody...

1298.
id: 1541
Stefania(z domu Liga) Bazyli Kurjatnyk
Wysiedleni z: Dołżyca
Przesiedleni do: Stepień gm.Biały Bór

1299.
id: 1542
Anna Kurjatnyk
Wysiedleni z: Dołżyca
Przesiedleni do: Stepień gm.Biały Bór

So swiatymy
upokoj Hospody...

1300.
id: 1544
Grzegorz Helena Łazor
Wysiedleni z: Dołżyca
Przesiedleni do: Stepień gm.Biały Bór

So swiatymy
upokoj Hospody...





| 1-100 | 101-200 | 201-300 | 301-400 | 401-500 | 501-600 | 601-700 | 701-800 | 801-900 | 901-1000 | 1001-1100 | 1101-1200 | 1201-1300 | 1301-1400 | 1401-1500 | 1501-1600 | 1601-1700 | 1701-1800 | 1801-1900 | 1901-2000 | 2001-2100 | 2101-2200 | 2201-2300 | 2301-2400 | 2401-2500 | 2501-2600 | 2601-2700 | 2701-2800 | 2801-2900 | 2901-3000 | 3001-3100 | 3101-3200 | 3201-3300 | 3301-3400 | 3401-3500 | 3501-3600 | 3601-3700









Oficjalny profil (na Facebook) - Młodzież Greckokatolicka:








Kalendarium




Нові місця відправ Божественної Літургії.

Bolesławiec Grójec Jelenia Góra Kalisz Kozienice Piotrków Trybunalski Radom Świdnica Wałbrzych Zgierz


Mapa - UGKC




Kamera on-line
Katedra we Wrocławiu


Duszpasterstwo

Eparchialny Program Duszpasterski na 2017 r. ...wiecej.

Instrukcja dotycząca pochówku ciała po kremacji ...wiecej.

Dekret z dnia 16.06.2016 r. - Dekret dotyczący udzielania Chrztu, Bierzmowania i Eucharystii ...wiecej.

Normy stosowania postów w Perzemysko-Warszawskiej Metropolii ...wiecej.

Obowiazujace teksty codziennych modlitw ...wiecej.

Prawo Partykularne UGCC (7.04.2015) ...wiecej.

Kalendarz on-line na każdy dzień ...wiecej.

Postulaty posoborowe ...wiecej.

Dekret zatwierdzający postulaty posoborowe ...wiecej.



Atrakcyjne lokale
w centrum Wrocławia
do wynajęcia


Eparchialny SOBÓR 2014


POMOC UKRAINIE



Młodzież Greckokatolicka



Akcja „Wisła”

Wpisy
pamięci wysiedlonym
w akcji „Wisła”


[ zobacz listę / dodaj wpis ]


Ilość wpisów: 3614 (2)


HOLODOMOR 1932-33

Pamięci ofiar HOLODOMORU
1932-33 r.



[ zapal wirtualny znicz ]








Wiadomości

Szukaj w wiadomościach:
w treści     w tytule

Dodaj wiadomość

Jeżeli chcesz podzielić się z nami swoimi wiadomościami o wydarzeniach dotycz_cych życia parafii, diecezji, metropolii czy całego Kościoła greckokatolickiego, prosimy o...
[do formularza...]


Linki

Ukrainski Kosciol Grecko-Katolicki

Eparchia Przemysko-Gda_ska

Parafia Greckokatolicka we Wrocławiu

Parafia Greckokatolicka w Gorzowie Wklp.

Parafia Greckokatolicka w Legnicy

Parafia Greckokatolicka w Łodzi

Parafia Greckokatolicka w Oławie i Olenicy

Parafia Greckokatolicka w Poznaniu

Metropolitalne Seminarium Duchowne UKGK w Lublinie

M_odzie_ Greckokatolicka - profin na facebook

Wielki Gg_ód na Ukrainie 1932 - 1933














[pozostałe linki...]   
















Ilość wyświetleń dzisiaj: 4 502
Ilość wyświetleń razem: 10 279 281
Ilość przeładowań od 24.02.2007 r.: 12 718 101

[ Redakcja ] [ Webmaster ]
Eparchia Wrocławsko-Gdańska Kościoła Greckokatolickiego w Polsce. Copyright © 2006 - 2017.
tłumacz tłumacz przysięgły tłumacz przysięgły języka ukraińskiego tłumacz przysięgły języka ukraińskiego warszawa tłumaczenie tłumaczenia ukraiński język ukraiński biuro tłumaczeń tłumacz języka ukraińskiego